Rewal – wybór zakwaterowania

Pokoje w Rewalu możemy znaleźć w wielu hotelach i domach wypoczynkowych położonych w centrum miasta lub w jego okolicy. Z wszystkich noclegowni mamy dobry dostęp do wspaniałych, piaszczystych plaż, o które rozbijają się fale naszego polskiego morza. Właśnie owe plaże przyciągają w te rejony miliony turystów nie tylko z Polski. Jednak wśród rodaków miejsce to, czyli całe Pomorze, nie jest w ogólno panującej opinii wymarzonym miejscem na spędzenie urlopu. Największym mankamentem jest dojazd, czyli niekończąca się opowieść o złym stanie Polskich dróg.

Najgorzej mają się oczywiści, Ci, którzy na co dzień mieszkają na południu kraju, bowiem w naszym kraju nie ma autostrady, ani nawet drogi szybkiego ruchu łączącej ich rodzinne miasta z północną częścią kraju. Dlatego podróż odbywa się po jednopasmowych drogach, w których dochodzi do bardzo dużej ilości wypadków, a chyba nikt nie chce, żeby jego urlop niespodziewanie skończył się już pierwszego dnia. Jeżeli jednak już uporamy się z przedostaniem się na północ Polski, będziemy mogli delektować się szumem fal i piękną pogodą. Czy to prawda? Niestety nie zawsze.

Szum fal z pewnością będą zakłuły nam tłumy turystów, którzy tak jak my wybrali patrolowana przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe plażę za docelowe miejsce do opalania. Dlatego jeżeli nie lubimy tak zatłoczonych miejsc, powinniśmy przespacerować się dalej wzdłuż wybrzeża i ulokować się w mniej gwarnym, a co za tym idzie bardziej oddalonym od centrum miejscu. Ale jeżeli znajdziemy pokoje w Rewalu w rozsądnych cenach, powinniśmy bez chwili wahania przyjąć propozycję, oczywiście jeżeli wybieramy się nad morze.

W zamian otrzymujemy zakwaterowanie w dużym ośrodku turystycznym, gdzie z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. Również dzieci będą mogły bawić się na specjalnie do tego przygotowanych placach zabaw oraz dużej zjeżdżalni umieszczonej na głównej plaży. Wszystkie te elementy sprawiają, że polskie morze nadal jest bardzo dobrym miejscem na spędzenie wakacji.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Kameralna.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *