Wybór sukni ślubnej

Jest taki przedmiot o którym myśli już kilku letnie dziewczynka a potem dorosła kobieta się w to ubiera. Takim przedmiotem jest suknia ślubna. Zdecydowanie najczęściej jest ona biała. Do tego szyta na zamówienie. Szycie sukni na zamówienie ma wiele zalet. Podstawowa jest taka że taką suknię można idealnie dopasować do naszej sylwetki, nie będzie nic wisiało ani się ciągnęło, do tego jest spora szansa że będzie ona dość niepowtarzalna a co za tym idzie, oryginalna. Przeczytaj „Wybór sukni ślubnej”

Fotograf czy kamerzysta?

Każdy z nas chce, aby ślub był wielkim i najszczęśliwszym wydarzeniem w jego życiu, podczas przygotowań staramy się aby cała nasza ceremonia wypadła dla nas i naszych najbliższych jak najlepiej. Jest to bardzo ważny moment i wszyscy staramy się aby pozostał on jak najdłużej w naszej pamięci. Dlatego wiele osób decyduje się na zrobienie pamiątkowych fotografii ślubnych, taka fotografia ślubna jest świetną formą upominku dla naszych najbliższych, oraz dla nas samych. Przeczytaj „Fotograf czy kamerzysta?”

Profesjonalny fotograf weselny

Wszyscy wiemy jak ważne jest dla nas utrwalenie tej szczególnej chwili jaką jest ślub. Wiele osób korzysta z usługi jaką jest nagrywanie i filmowanie na płyty CD, jednak większość z nas pozostaje tradycjonalistami i zostaje także przy tradycyjnej fotografii ślubnej. Fotografia ślubna Kraków jest bardzo dobrym i skutecznym sposobem na utrwalenie i pozostawienie w pamięci naszych najbliższych nie zapomnianych dla nas chwil. Przeczytaj „Profesjonalny fotograf weselny”

Idealny ślub i wesele

Każdy z nas chciałby, aby jego ślub pozostał na długo nie zapomnianym wydarzeniem, nie tylko dla nas samych ale i dla naszych najbliższych. Wiadomo, że jest to bardzo ważna decyzja dla nas i dla osoby, z którą chcemy się związać na resztę swojego życia, oraz dla naszych najbliższych. Dobrze by było, abyśmy przed podjęciem dla nas tak ważnej decyzji,bylibyśmy jej na sto procent pewni. Przeczytaj „Idealny ślub i wesele”

Jakie zaproszenia ślubne?

Istnieje parę zasad, o których dobrze jest pamiętać, jeśli dokonujemy zakupu zaproszeń na nasz ślub i przyjęcie weselne. Wiadome jest, że jeśli na uroczystość tę zapraszamy mniejsza liczbę osób, należy obliczyć dokładnie, ile wyniosłyby nas zaproszenia ślubne kupne, czyli te, które dostać możemy w sklepach papierniczych czy różnego rodzaju sklepach z elementami ślubnymi, a ile zapłacilibyśmy za zaproszenia ślubne robione na zamówienie. Przeczytaj „Jakie zaproszenia ślubne?”

Przygotowania do ślubu

Zaproszenia ślubne są najbardziej rozpowszechnioną formą zawiadomienia naszych gości o naszym wielkim wydarzeniu czyli o naszym ślubie. Wszyscy chcemy, aby nasze zaproszenie przyciągało uwagę swoim wyglądem oraz treścią i formą zawartych w nim informacji. Dzisiaj wiele firm specjalizuje się w drukowaniu zaproszeń ślubnych, prześcigając się w wymyślnych kształtach, specjalnym druku np. wypukłym czy złoceniach, a dla mniej wybrednych tradycyjne zaproszenia ślubne niejednokrotnie ze śmiesznymi tekstami zaproszeń w środku. Przeczytaj „Przygotowania do ślubu”