Zęby - wypadające, gnijące

http://www.forup.pl/img/icon/12362.png
Śnisz, że masz gnijące lub rozpadające się zęby - możesz powiedzieć coś, czego nie powinieneś mówić. Możesz wypowiadać kilka fałszywych słów, a te słowa wracają, aby Cię skrzywdzić.

Śnisz, że Twoje zęby są lśniące lub błyszczące oznacza to szczęście i spełnienie marzeń.

Śnisz, że szczotkujesz zęby odnosi się to do poziomu zaufania, twoich zmagań i agresywności. Musisz zwracać uwagę na siebie i własne zainteresowanie. Być może czujesz, że Twoja pozycja jest nie stabilna.

Śnisz, że zęby wypadły i próbujesz je włożyć w usta - oznacza brak pewności siebie i zakłopotania. Obawiasz się, że inni dowiedzą się o twoich spóźnieniach. Jeśli zachowywałeś się spokojnie we śnie, może wskazać, że jak najlepiej radzisz sobie w każdej sytuacji. Jesteś w stanie wznieść się ponad niesprzyjające okoliczności.

Sen o zębach rosnących w jamie ustnej pod językiem, sugeruje że ​​jesteś w ataku i możesz być zbyt agresywna.

Jeśli śnisz, że zęby są złamane lub że zostało wyrzucone, oznacza to, że masz trochę czasu. Odnosi się również do konsekwencji twoich słów lub tego, co mówisz o innych.

Sen o zębach reprezentuje Twoją żywotność i pewność siebie. Odbicie dobrego wyglądu, talentów lub cokolwiek, co daje ci status i moc.

Sen o zębach wypadających oznacza utratę władzy, pewności siebie lub poczucia własnej wartości w pewnym zakresie swojego życia. Sytuacja korozyjna lub uczucie utraty zdrowia. Zęby wypadające wspólnie z osobami starzącymi się lub którzy czują, że tracą wygląd. Jest to również wspólne dla osób, które tracą pieniądze, karierę lub status jakiegokolwiek rodzaju.

Przerwa między zębami stanowi niepewność, że nie jesteś tak dobry, jak chcesz. Twojego życie, jakie czujesz, jest poniżej standardu. Może się mylisz, a zawsze myślisz lub ciągle chcesz się poprawić. Alternatywnie przerwa w zębach innej osoby może reprezentować Twoją opinię o innej osobie lub sytuacji, która nie spełnia Twoich standardów.

Śmierć zagryzionych zwierząt często reprezentuje uczucie gniewu. Poczucie wściekłości lub że ktoś inny jest na nas zły. Kogoś innego opanował gniew.

Brak zębów to całkowita utrata zaufania. Ty lub ktoś inny, który utracił moc, status lub witalność w jakiś sposób. Złe wieści, nieszczęście lub złe zdrowie stają się przeszkodą.

Przykład: kobieta śniła wypadaniu zębów. W prawdziwym życiu nie była pewna swojego wyglądu, ponieważ starzeje się.

Przykład 2: młoda kobieta we śni widziała zęby. W prawdziwym życiu czuła się tak, jakby nie wyglądała wystarczająco dobrze w oczach mężczyzny, który jej się podobał.

Sen o zębach reprezentuje Twoje zdrowie i pewność siebie. Odbicie dobrego wyglądu, talentów lub cokolwiek, co daje ci status i moc.

Zwykły sen o zębach wzbudza nieprzyjemny kontakt z chorobą lub niespokojem ludzi.
Jeśli śnisz, że zęby są luźne, poniesiesz porażkę lub spotkają cię przykre wieści.

Jeśli lekarz wyrwie zęba, będziesz miał ciężką chorobę, jeśli nie śmiertelną To będzie trwała długo.
Co oznacza brud pojawiający się snach
http://www.forup.pl/img/icon/12374.png
Brud w snach reprezentuje pieniądze lub posiadanie kobiety.
Być brudnym w snach
http://www.forup.pl/img/icon/12373.png
Być brudnym we śnie może wskazywać, że nie czujemy się swobodnie w naszym własnym ciele. Brudne ciało symbolizuje grzech.
Ciocia - znaczenie
http://www.forup.pl/img/icon/12372.png
Ciotka w snach może reprezentować aspekty samego siebie, które lubisz lub nie lubisz.
Lawina - znaczenie snu
http://www.forup.pl/img/icon/12371.png
Siła naszej własnej natury i emocje, które opadły, mogą nas przytłoczyć i powstrzymać nasz duchowy rozwój. Sen o lawinie oznacza tłumiony wybuch emocji.
Nurkowanie w snach
http://www.forup.pl/img/icon/12370.png
Nurkowanie we śnie sugeruje, że próbujesz "dotrzeć do dna" obecnej sytuacji lub uczuć. Oznacza to również zbadanie nieznanego. Nurkowanie sugeruje podejmowanie ryzyka duchowego.
Rozwód - interpretacja snu
http://www.forup.pl/img/icon/12369.png
Sen o rozwiedzianiu oznacza, że ​​nie jesteście zadowoleni ze swego towarzysza i pragniecie bardziej życzliwej atmosfery w życiu domowym.
Unikanie w snach
http://www.forup.pl/img/icon/12368.png
Sen o unikaniu innej osoby sugeruje, że nie akceptujesz pewnego aspektu siebie.
Zaginięcie, zniknięcie - znaczenie
http://www.forup.pl/img/icon/12367.png
Ludzie lub przedmioty znikające przed oczami oznaczają twój strach i niepewność o śmierci bliskich osób.
Aukcja - znaczenie snu
http://www.forup.pl/img/icon/12366.png
Sny o aukcji oznacza możliwość niedoszacowania lub zawyżanie ważności jakiejś sytuacji, rzeczy lub związku.
Dlaczego śni mi się winda?
http://www.forup.pl/img/icon/12365.png
Winda jest zamkniętą przestrzenią i może symbolizować fizyczne ciało z duchowej perspektywy.